Výškové práce horolezeckou technikou z lana nejen na fasádách Praha

Mnoho drobných zednických prací dokážeme z lana, tedy bez použití lešení, tím dochází k finanční úspoře a k menšímu omezení provozu na pozemních komunikacích.

Nátěry fasád provádíme z lana jako výškové práce. Zajišťujeme nástřiky a nátěry fasád a budov spolu s lokálními opravami poškozených míst, které provádíme horolezeckou technikou bez lešení. Nátěry fasád jsou však stejně kvalitní jako při provedení z lešení.

Jsme schopni a máme zkušenosti z opravami a natěry fasád památkových objektů.

Pro zednické a omítkové práce používáme kvalitní certifikované materiály a technologie, které disponují výbornými aplikačními vlastnostmi (přilnavost a zpracovatelnost) a proto mají nátěry fasád i další provedené práce dlouhou trvanlivost.

Využijte bezplatnou prohlídku našeho technika u Vás doma. Vypracujeme pro Vás konkrétní cenovou nabídku, kde zohledníme fyzický stav komína, požadované práce a všechny ostatní lokální podmínky.

Horolezecké služby - práce ve výškách Praha
Lanex - výrobce lan a lanové techniky Petzl - horolezecká technika Rock-Empire - technika pro výškové práce Meffert - specialista na nátěry i čištění fasád a úpravy povrchu Postřik a ochrana proti pavoukům v Praze Scalp France - chemie pro chemické čištění fasády Pomůcky pro výškové mytí oken Scalp systém čištění fasádních povrchů Motorové pily pro kácení stromů Karcher - hardware pro tlakové mytí fasády Praha Karlín Lana a lanová technika pro výškové práce Technika a příslušenství pro horolezectví Špičkové outdoor výrobky pro práci Edelrid - vybavení pro práci ve výškách Fasádní postřiky proti hmyzu, mouchám a pavoukům facebook a cena