Výškové práce horolezeckou technikou z lana nejen na fasádách Praha

Zajišťujeme kompletní služby v oboru pokrývačství.

Důraz klademe na kvalitu a správnost provádění pokrývačských prací z hlediska funkčnosti střechy (žádné zatékání, dobré odvětrání, vysoká životnost, estestika..).

Naši pokrývači a tesaři pracují jak z střechami s běžným přístupem, zároveň jsou schopni provádět pokrývačskou činnost na strmých a těžko dostupných střechách ve výškách, jako jsou věže, kostely a historické památky.
Proto jsou naši pokrývači nejen dobří řemeslníci, ale mají také mnohaleté zkušenosti s výškovými pracemi.

Naši pokrývači provádí jak rekonstrukce, tak nové střechy na klíč se všemi řemesly, které jsou pro správnou funkci pokrytí zapotřebí.

Pečlivě sledujeme vývoj v oblasti klempířstkých a pokrývačských prací, proto jsme schopni zákazníkovi nabídnout kvalitní klasické i nestandardní postupy a úkony při řešení neobvyklých stavebních problémů spojených se střechami.

Z materiálů k pokrývání používáme všechny druhy střešních krytin, děláme impregnaci proti dřevokazným škůdcům, zajišťujeme odvoz a likvidace starých krytin, montujeme střešní okna a solární panely a mnoho dalšího dle Vašich přání a potřeb

Samozřejmostí je projekční činnost, vyřízení kompletní stavební agendy, vytvoření rozpočtu, stavební dohled a další služby.

Veškeré klempířské, pokrývačské, izolatérské práce a výškové práce z lana provádíme po celé ČR.

Horolezecké služby - práce ve výškách Praha
Lanex - výrobce lan a lanové techniky Petzl - horolezecká technika Rock-Empire - technika pro výškové práce Meffert - specialista na nátěry i čištění fasád a úpravy povrchu Postřik a ochrana proti pavoukům v Praze Scalp France - chemie pro chemické čištění fasády Pomůcky pro výškové mytí oken Scalp systém čištění fasádních povrchů Motorové pily pro kácení stromů Karcher - hardware pro tlakové mytí fasády Praha Karlín Lana a lanová technika pro výškové práce Technika a příslušenství pro horolezectví Špičkové outdoor výrobky pro práci Edelrid - vybavení pro práci ve výškách Fasádní postřiky proti hmyzu, mouchám a pavoukům facebook a cena