Výškové práce horolezeckou technikou z lana nejen na fasádách Praha

Zig-Zag je mechanický prusík pro péči o stromy

Zig-Zag mechanický prusík umožňuje uživateli pohybovat se efektivně po stromě s použitím klasického Prusíkova kladkového systému.

Propojené kroužky poskytují přesnost a plynulost při přenášení. Kladka je upevněna na uzavřených kuličkových ložizcích, kvůli snadnému a lehkému průběhu lana při průhybu. Ocelová konstrukce nabízí vynikající trvanlivost.

Uvolňovací páčka namontovaná pro velkou přesnost při uzamčení / uvolnění zařízení. Seřízení tlaku na tuto páku reguluje rychlost pohybu. Horní bod připojení pro snadné připojení zdvojeného lana.

Navržen pro lana 11.5-13 mm. Váha:320 g. Max. zátěž 140 kg

Zig-Zag
Horolezecké služby - práce ve výškách Praha
Lanex - výrobce lan a lanové techniky Petzl - horolezecká technika Rock-Empire - technika pro výškové práce Meffert - specialista na nátěry i čištění fasád a úpravy povrchu Postřik a ochrana proti pavoukům v Praze Scalp France - chemie pro chemické čištění fasády Pomůcky pro výškové mytí oken Scalp systém čištění fasádních povrchů Motorové pily pro kácení stromů Karcher - hardware pro tlakové mytí fasády Praha Karlín Lana a lanová technika pro výškové práce Technika a příslušenství pro horolezectví Špičkové outdoor výrobky pro práci Edelrid - vybavení pro práci ve výškách Fasádní postřiky proti hmyzu, mouchám a pavoukům facebook a cena