Výškové práce horolezeckou technikou z lana nejen na fasádách Praha

Umíme veškeré klempířské práce pro stavební klempířství a střechy.
Naší specializací jsou hlavně klempířské práce ve výškách.

Díky použité technice jsme schopni pracovat z lana i na obtížně dosažitelných místech a instalujeme klempířské prvky i tam, kam se běžný smrtelník nedostane nebo mu to zakazují bezpečnostní předpisy.

Klempířské práce ve výškách provádíme nejen z lana, ale i z lešení, závěsných lávek nebo ze země.

Provádíme komplexní výměnu všech klempířských prvků na Vaší nemovitosti. Naši klempíři mají bohaté zkušenosti s pracemi a opravami na rodinných domech, bytových domech, historických památkách a kostelech.

Nejčastější klempířské práce ve výškách jsou výměna oplechování střech, parapetů a okrajů střech. Mezi klempířské práce patří také opravy nebo výměny okapových a žlabových systémů i montáž nebo výměnu žlabů a svodů.

Kromě toho provádíme také oplechování střech všech profilů, výrobu a montáž plochých a falcovaných střech, oplechování a montáž střešních nebo klempířských prvků (montujeme např. parapety, lišty, atiky, štíty, komíny, okapnice, ledolamy a sněhové zábrany a další) a taktéž okapové systému na balkony a terasy.

Dále také vyrábíme a montujeme okrasné a atypické klempířské prvky.

Zaměříme a vypracujeme cenovou nabídku, dodáme materiál, připravíme prvky na dílně, dopravíme k Vám a provedeme montáž, na Vaše přání naši klempíři provedou jen část prací, například pouze výrobu či montáž.

Přijedeme, zhodnotíme a navrhneme to nejlepší řešení - to vše bezplatně. Stačí nás jen kontaktovat.

Horolezecké služby - práce ve výškách Praha
Lanex - výrobce lan a lanové techniky Petzl - horolezecká technika Rock-Empire - technika pro výškové práce Meffert - specialista na nátěry i čištění fasád a úpravy povrchu Postřik a ochrana proti pavoukům v Praze Scalp France - chemie pro chemické čištění fasády Pomůcky pro výškové mytí oken Scalp systém čištění fasádních povrchů Motorové pily pro kácení stromů Karcher - hardware pro tlakové mytí fasády Praha Karlín Lana a lanová technika pro výškové práce Technika a příslušenství pro horolezectví Špičkové outdoor výrobky pro práci Edelrid - vybavení pro práci ve výškách Fasádní postřiky proti hmyzu, mouchám a pavoukům facebook a cena