Výškové práce horolezeckou technikou z lana nejen na fasádách Praha

Zabýváme se péčí o stromy rostoucí v blízkosti lidských obydlí, parcích, alejích atd.. Ošetření stromů zajišťujeme zejména lanovou technikou, která je pro stromy nejšetrnější.

Pravidelné ošetřování stromů je kompromisem mezi jejich přirozeným růstem a potřebami okolí. Vhodnými zásahy se navíc prodlužuje životnost stromů a zlepšuje jejich vitalita.

Provádíme rizikové kácení stromů v blízkosti budov a na jiných nepřístupných místech, kde není možno strom kácet ze země (stromy nakloněné nad střechy domů, stromy u elektrického vedení, na zahradách s mladými stromky..).

Většinu prací provádíme za pomoci horolezecké techniky, což nám umožňuje maximální dostupnost v terénu. Pouze v některých případech používáme vysokozdvižné plošiny a jeřáby.

Ke kácení stromů ve ztížených podmínkách (např. stromy rostoucí v prudkých svazích) používáme speciální techniky. Pomocí lan a kladek postupně odkacujeme strom a spouštíme jednotlivé kusy stromu na předem určené místo.

Kácení se provádí postupným seřezáváním stromu od koruny dolů, větve se spouští na lanech na přesně stanovené místo. Disponujeme vybavením, se kterým jsme schopni vyšplhat do jakékoli výšky ( žebříky, horolezecká lana a další horolezecké vybavení)

Cena u rizikového kácení stromů se dá velmi obtížně stanovit, proto nejraději volíme variantu osobní konzultace přímo na místě zásahu.

Komplexní konzultace je pro Vás samozřejmě zdarma.


Horolezecké služby - práce ve výškách Praha
Lanex - výrobce lan a lanové techniky Petzl - horolezecká technika Rock-Empire - technika pro výškové práce Meffert - specialista na nátěry i čištění fasád a úpravy povrchu Postřik a ochrana proti pavoukům v Praze Scalp France - chemie pro chemické čištění fasády Pomůcky pro výškové mytí oken Scalp systém čištění fasádních povrchů Motorové pily pro kácení stromů Karcher - hardware pro tlakové mytí fasády Praha Karlín Lana a lanová technika pro výškové práce Technika a příslušenství pro horolezectví Špičkové outdoor výrobky pro práci Edelrid - vybavení pro práci ve výškách Fasádní postřiky proti hmyzu, mouchám a pavoukům facebook a cena