Výškové práce horolezeckou technikou z lana nejen na fasádách Praha

Nabízíme vám výrobu a prodej pergol na míru za lidové ceny. Specifikujte nám své požadavky a my Vám postavíme krásnou pergolu podle vašeho přání.
Součástí dodávky je také montáž a instalace pergoly, kterou zajišťují naši vyškolení odborníci.

Pergoly patří k místům na zahradě, která slouží k odpočinku a posezení s rodinou a Vašimi blízkými.
Pergola nemusí sloužit pouze jako stříška u grilu či ohniště, ale může tvořit i přístřešek pro auto nebo úložiště dřeva.

Při současných opravách historických staveb jsou krovy stále jednou z nejohroženějších konstrukcí. Obecně jsou považovány za technicistní konstrukci bez historických hodnot a kromě hradů, zámků, klášterů a kostelů jim v návrzích oprav není věnována dostatečná pozornost a úcta.

Hlavní náplní firmy v této kategorii je pokládka a rekonstrukce celého pláště střech (počínaje krovy přes krytinu a klempířské práce až po hromosvod) a to nejen na rodinných domcích, ale i ostatních budovách.

Používáme nejnovější technologie z oblasti stavební techniky.

V noci vítr a mráz, ve dne slunce, voda, teplo: neexistuje materiál, který by to nepoznamenalo. I malá vada může zapříčinit rozsáhlé poškození.

Střecha je tepelně nejnamáhavější prostor celé stavby.

Horolezecké služby - práce ve výškách Praha
Lanex - výrobce lan a lanové techniky Petzl - horolezecká technika Rock-Empire - technika pro výškové práce Meffert - specialista na nátěry i čištění fasád a úpravy povrchu Postřik a ochrana proti pavoukům v Praze Scalp France - chemie pro chemické čištění fasády Pomůcky pro výškové mytí oken Scalp systém čištění fasádních povrchů Motorové pily pro kácení stromů Karcher - hardware pro tlakové mytí fasády Praha Karlín Lana a lanová technika pro výškové práce Technika a příslušenství pro horolezectví Špičkové outdoor výrobky pro práci Edelrid - vybavení pro práci ve výškách Fasádní postřiky proti hmyzu, mouchám a pavoukům facebook a cena