Výškové práce horolezeckou technikou z lana nejen na fasádách Praha

ASAP - Mobilní záchytný aparát pro jištění proti pádu pro záložní lano


Díky svému unikátnímu systému zamykání se stal ASAP referenční pomůckou na ochranu proti pádu pro pracovníky ve výškách.

Při normálním použití se zařízení volně pohybuje po laně bez jakéhokoliv manuálního zásahu a následuje uživatele ve všech směrech jeho pohybů.

V případě šoku, náhlého zrychlení či pádu se ASAP zablokuje na laně a bezpečně zastaví uživatele.

ASAP moůže být rovněž kombinován s ASAP'SORBER - energii absorbující prvek, kde je pak možné mít ASAP ve větší vzdálenosti.

Snadná montáž a demontáž na jakémkoli místě na laně

Pracuje na svislém nebo šikmém laně

ASAP
Horolezecké služby - práce ve výškách Praha
Lanex - výrobce lan a lanové techniky Petzl - horolezecká technika Rock-Empire - technika pro výškové práce Meffert - specialista na nátěry i čištění fasád a úpravy povrchu Postřik a ochrana proti pavoukům v Praze Scalp France - chemie pro chemické čištění fasády Pomůcky pro výškové mytí oken Scalp systém čištění fasádních povrchů Motorové pily pro kácení stromů Karcher - hardware pro tlakové mytí fasády Praha Karlín Lana a lanová technika pro výškové práce Technika a příslušenství pro horolezectví Špičkové outdoor výrobky pro práci Edelrid - vybavení pro práci ve výškách Fasádní postřiky proti hmyzu, mouchám a pavoukům facebook a cena