Výškové práce horolezeckou technikou z lana nejen na fasádách PrahaNejosvěčenější a nejefektnější metoda likvidace pařezů, je odfrézování.

Zajišťujeme frézování pařezů listnatých i jehličnatých stromů o jakémkoliv průměru.
Frézujeme malé, velké, staré či mladé pařezy.

V listnatém lese je nezbytné frézovat pařezy téměř vždy při každé těžbě dřeva. Pařezy listnatých stromů se daleko hůře rozkládají a jsou celkově větší než pařezy stromů jehličnatých. Chcete-li vysadit nové stromy, musí se pařezy odstranit.

Pařezy jsou frézovány až 45 cm pod úroveň lesního terénu. Na průměru kmene v tomto případě nezáleží.

Frézování pařezů lze provádět i v nepřístupných prostorách - ve svazích, v blízkosti zdí, domů ...

Pro nezávaznou bezplatnou konzultaci nás neváhejte kontaktovat.

Frézování pařezů Laski Frézování pařezů Rayco
Horolezecké služby - práce ve výškách Praha
Lanex - výrobce lan a lanové techniky Petzl - horolezecká technika Rock-Empire - technika pro výškové práce Meffert - specialista na nátěry i čištění fasád a úpravy povrchu Postřik a ochrana proti pavoukům v Praze Scalp France - chemie pro chemické čištění fasády Pomůcky pro výškové mytí oken Scalp systém čištění fasádních povrchů Motorové pily pro kácení stromů Karcher - hardware pro tlakové mytí fasády Praha Karlín Lana a lanová technika pro výškové práce Technika a příslušenství pro horolezectví Špičkové outdoor výrobky pro práci Edelrid - vybavení pro práci ve výškách Fasádní postřiky proti hmyzu, mouchám a pavoukům facebook a cena