Výškové práce horolezeckou technikou z lana nejen na fasádách Praha

Samoblokovací slaňovací pomůcka s funkcí anti-panik, s multifunkční rukojetí, která umožňuje kontrolu rychlosti slaňování,snadnější pohyb po nakloněné stěně nebo vodorovné terénu a umístění na pracovní stanici bez nutnosti vázat se mimo zařízení.

Funkce Anti-panic se aktivuje pouze v případě, když uživatel zatáhne příliš tvrdě na páku. Slaňovací anti-chybovou západka snížuje pravděpodobnost nehody a pomáhá zabránit pádu zařízení při instalaci lana a předávání průběžných kotev.

Navržen pro lana 10.5-11.5 mm. Váha:530 g

I’D S
Horolezecké služby - práce ve výškách Praha
Lanex - výrobce lan a lanové techniky Petzl - horolezecká technika Rock-Empire - technika pro výškové práce Meffert - specialista na nátěry i čištění fasád a úpravy povrchu Postřik a ochrana proti pavoukům v Praze Scalp France - chemie pro chemické čištění fasády Pomůcky pro výškové mytí oken Scalp systém čištění fasádních povrchů Motorové pily pro kácení stromů Karcher - hardware pro tlakové mytí fasády Praha Karlín Lana a lanová technika pro výškové práce Technika a příslušenství pro horolezectví Špičkové outdoor výrobky pro práci Edelrid - vybavení pro práci ve výškách Fasádní postřiky proti hmyzu, mouchám a pavoukům facebook a cena