Výškové práce horolezeckou technikou z lana nejen na fasádách Praha

RIG od Petzla je kompaktní samoblokovací pomůcka pro slaňování.


RIG je kompaktní samoblokovací slaňovdlo primárně určený pro zkušené výškové pracovníky a alpinismus.

Má multifunkční rukojeť, která umožňuje ovládání rychlosti klesání a umístění na pracovní stanici bez nutnosti vázat se ze zařízení. Bezpečnostní svorka snižuje riziko pádu zařízení a usnadňuje předávání průběžných kotev. Automatický systém návratu páky do polohy stop snižuje riziko v případě nedobrovolné akce uživatelem.

Multifunkční rukojeť umožňuje uživateli: - odblokování lana a kontrolu Klesání s rukou na volném konci lana. Lze také použít pro krátké výstupy (ve spojení s FOOTAPE nebo šlapací kabely nožní smyčky).

Navržen pro lana 10.5-11.5 mm. Váha:380 g

rig
Horolezecké služby - práce ve výškách Praha
Lanex - výrobce lan a lanové techniky Petzl - horolezecká technika Rock-Empire - technika pro výškové práce Meffert - specialista na nátěry i čištění fasád a úpravy povrchu Postřik a ochrana proti pavoukům v Praze Scalp France - chemie pro chemické čištění fasády Pomůcky pro výškové mytí oken Scalp systém čištění fasádních povrchů Motorové pily pro kácení stromů Karcher - hardware pro tlakové mytí fasády Praha Karlín Lana a lanová technika pro výškové práce Technika a příslušenství pro horolezectví Špičkové outdoor výrobky pro práci Edelrid - vybavení pro práci ve výškách Fasádní postřiky proti hmyzu, mouchám a pavoukům facebook a cena